Banesë me qira në rr.” Dardania” – Fushë Kosovë

€ 120
Në Ofertë / Zbritje
ID67685
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme55 m2
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira me sipërfaqe 55m2 , në katin e 7-të , e cila ndodhet në rrugën ” Dardania ” përball  banesave të  Apollonisë, kompleksi Tregtia .

Banesa lëshohet me qira e pamobiluar dhe ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Një dhomë gjumi ;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666 Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
46
ID
167853
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165760
Kontrata
Shitje