Banesë me Qira në Rr.Muharrem Fejza

€ 230
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 75 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 104368

Banesa gjendët në Rr.Muharrem Fejza afër pomo dhe superviva në katin e 4-të me sip.75m2. Banesa është e pa mobiluar, kompleksi banesor ka ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Wc
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 300
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit” Nr.72/9-1
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
198982
Kontrata
Shitje
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
2103947
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
118
ID
2106685
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *