Banesë me QIRA në Rr.Muharrem Fejza te Restaurant “Loriano”

Në Ofertë / Zbritje
ID81743
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme80 m2

Përshkrimi

Leshohet Banesa me QIRA në Rr.Muharrem Fejza te Restaurant “Loriano”.Banesa është në katin e 4-të e cila është mobiluar në tersi me kushte shumë te mira banimi.

Ka siperfaqe prej 80m2,si dhe ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-2 dhoma gjumi,

-banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-300  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
266789
Kontrata
Shitje
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177254
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
181741
Kontrata
Me Qera