Banesë me Qira në Rrugën B

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 54 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 104218

Banesa gjendët në afër rrugës B me sip.54m2 ndërtim i ri. Banesa është e pa mobiluar.

Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 601 666
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit” Nr.72/9-1
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96.50
ID
193102
Kontrata
Shitje
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
1101117
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
281585
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *