Banesë me Qira ne Rrugen B te 13 Katshet

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID52568
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Rrugen B te 13 Katshet e mobiluar ne tersi ne katin e 4-te me kushte te mira banimi dhe ka kete rendije:

Banesa leshohet vetem per Familjar kontrat min 1.Vjeqare.

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09 – 19
tel:
045 /622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 775
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
149907
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
148014
Kontrata
Me Qera