Banesë me Qira ne rrugen B te banesat e “Markingut”

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID65169
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne rrugen b te banesat e “Markingut” afer restaurant “Saranda” ne katin e 8-t, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi ka parking para banese kendi e lojrave per femije dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dites me kuzhine,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa,
 • Shpajz.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38349/612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
160
ID
231879
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
150
ID
239949
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154931
Kontrata
Shitje