Banesë me Qira ne Rrugen B, te banesat e “Nderimit”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID54296
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Rrugen B te banesat e “Nderimit” ne katin e 4 (me lift) banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
045 622 262

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje
TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
253091
Kontrata
Shitje