Banesë me Qira ne Rrugen B te banesat e Royalit

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID53301
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet125 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Rrugen B te banesat e Royalit kati i fundit(Penthaus) banesa eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 3 Dhoma gjumi
– Banjo,
– Terasa(e madhe)

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
046 128 822
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
130350
Kontrata
Shitje
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161547
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159378
Kontrata
Me Qera