Banesë me QIRA në Rrugen B tek Banesat e “Royall Mall”

Në Ofertë / Zbritje
ID69869
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Rrugën B tek banesat e “Royall Mall-it” në  katin e 8-të , me pamje nga rruga kryesore ,e mobiluar ne tëresi me kushte shumë të mira banimi dhe ka këtë rënditje:

– Në këtë  cmimi  është e përfshirë edhe garazhda për veturë.

– Dhoma e ditës bashk  me kuzhinë;
– 2 dhoma të  gjumit;
– Banjo;
– Terasa.

– Në këtë  cmimi  është e përfshirë edhe garazhda për veturë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel:049/ 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
266789
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178507
Kontrata
Me Qera