Banesë me Qira ne Rrugen B te Royallit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID54162
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshoj me qera banesën 56 m2 në katin e 4-t te Royal CIty (rrethi rruga B, mbrapa Vives). Banesa është  e mobiluar dhe e kompletuar, dhe ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,

– 1 Dhome gjumi,

– Banjo,

– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/612 222 Viber
045/622 262

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152032
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera