Banesë me QIRA në Sante për Zyre

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID69310
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Sante perballe Keds-it ne katin e 5-të, e renovuar ne teresi e pershtatshme per zyre ka parking qasje te leht ne qytet dhe ka kete renditje:

 • – Dhome Dite,
 • – 1 Dhome gjumi,
 • – Banjo,
 • – Koridor.

– E lire me 1 Mars.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
267210
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
105
Kontrata
Me Qera