Lëshohet Banesa me Qira në Sante për Zyre

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID86371
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Sante ne katin e 1-rë, e renovuar ne teresi ka sip.58m² leshohet per zyre, ka ngrohje qendrore (termokos) dhe ka kete renditje:
– Dhome Dite,
– Kuzhina ndaraz
– Dhome gjumi,
– Banjo,
– Koridor.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
174094
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
185731
Kontrata
Shitje
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
163382
Kontrata
Shitje