Banesë me Qira në Tophane

€ 480
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 110 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 107607

Banesa gjendet në Tophane, afër Hotel Ora në katin e 7-të me sip. prej 110m². Banesa është e mobiluar në tërësi, dhe ka kushte shumë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

 

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
66
ID
1105019
Kontrata
Shitje
TOP
€ 64,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
196199
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
8
Madhësia m2
300
ID
3100958
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *