Banesë me Qira në Tophane

€ 450
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 120 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 107978
Banesa gjendet në Tophane, afër Hotel “Ora”, me sip. prej 120 m². Banesa gjendet në katin e 7-të, është e mobiluar në tërësi, dhe ka kushte të mira banimi.
Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 313 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
141
ID
189601
Kontrata
Shitje
TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
86.5
ID
1108509
Kontrata
Shitje
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
ID
4108020
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *