Banesë me QIRA në Tophane perball Restoran Liburnis

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID77134
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme58 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA në Tophane perball Restoran Liburnis,është e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi ne katin e 5-të me lift me siperfaqe prej 58m2.

ka kete renditje:

-dhome dite,

-kuzhin,

-dhome gjumi,

-banjo,

-depo,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
28
ID
167376
Kontrata
Shitje
TOP
€ 21,900
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
47
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 630
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
176376
Kontrata
Me Qera