Lëshohet për QIRA Banesa në Tophane tek “Viva Fresh Store “

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID70302
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet banesa me QIRA në Tophane tek “Viva Fresh Store ” e cila  është e mobiluarë në tërsi me kushte shumë te mira banimi, gjendët në  katin e 4-të me lift funksional ,  si dhe ka ketë renditje:

 • -Dhomë dite me kuzhinë,
 • -1 dhomë gjumi,
 • -Banjo,
 • -Terasë .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 622-300 + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
164237
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
ID
171747
Kontrata
Shitje