Banesë me qira në Ulpianë afër AAK-së

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID59461
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Ulpianë afër AAK-së  ne katin e 4-te,banesa eshte  e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Koridor dhe
– Banjo.

Banesa eshte e lire nga data 1 Gusht !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158517
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 83,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
261533
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
180
ID
228547
Kontrata
Me Qera