Banesë me qira në Ulpianë afër Fontanes

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60787
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira në Ulpianë afër Fontanes te D9 ne katin e 4-te, e mobiluar ne teresi me kushte  shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Banesa eshte e lire nga data 1 Qershor!

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 300 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64.80
ID
138081
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161513
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159654
Kontrata
Me Qera