Banesë me qira në Ulpianë mbrapa AAK-së

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID57255
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Ulpianë mbrapa AAK-se ne Objektin i Ish Jugoprogramit,banesa është ne katin e 5-te(me lift),eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine,
-Dhome gjumi,
-Banjo dhe
-Terasë.

Posedon nxemje te qytetit (Termokos) dhe eshte e lire nga data 1 Qershor!

Për të i parë të gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:049/ 622 444 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153823
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152399
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155258
Kontrata
Me Qera