Banesë me qira në Ulpianë mbrapa ish Hotel Bacit

€ 240
Në Ofertë / Zbritje
ID55985
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira në lagjen Ulpiane te Viva Freshi,mbrapa ish Hotel Bacit,banesa eshte ne katin e 4-te (pa lift)  e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e veçantë me trapezari,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– 2Terasa,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
158362
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156769
TOP
€ 46,800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
154232
Kontrata
Me Qera