Banesë me qira në Ulpianë mrapa AAK-së

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID65745
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme32 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në Ulpianë , mrapa AAK-së , në katin e 1 me sipërfaqe prej 32 m2 . Banesa është e mobiluar me kushte të mira banimi dhe ka këtë rënditje :

-Dhoma e ditës;
-Kuzhina ;
– Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
166315
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
267210