Banesë me qira në Ulpianë përballë IQ Linkut

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID87911
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet45 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Ulpianë përballë IQ Linkut ne katin e 2-te, banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 edhe viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
136
ID
375329
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185558
Kontrata
Me Qera