Banesë me qira në Ulpianë perballe IQ to Link

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID58391
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet45 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Ulpianë perballe IQ to Link ne katin e 2-te, banesa eshte e renovuar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhin,
– 1 Dhome gjumi,
– Koridor,
– Banjo,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber
049 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
132
ID
149389
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
252598
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
158782