Banesë me qira ne Ulpianë te Beni-Dona

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID61461
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet60 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Ulpianë te Beni-Dona ne katin e 1 , banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites

– Kuzhin

– Dhoma e gjumit,

– Banjo,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 601 666 Viber

e-mail: besim@access-ks.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
85
ID
161303
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
161268
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
40
ID
130474
Kontrata
Shitje