Banesë me Qira ne Ulpianë te C-3 afer AAK-s

€ 200
Në Ofertë / Zbritje
ID84721
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet40 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira ne Ulpianë te C-3 afer AAK-s , ne katin e 2-te, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 dhome gjumi,
– Banjo,
– Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
150
ID
239949
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
ID
184012
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
183237
Kontrata
Shitje