Banesë me qira në Ulpianë te Fontana

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID60739
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet100 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira ne Ulpiane te Fontana te Soliteri nr.3 ,ne katin e 8-te (me ngrohje nga termokosi),e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante me trapezari,
–2 Dhoma e gjumit dhe
– Banjo.

 

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 601 666 + edhe ne viber

e-mail: besim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159340
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
148450
Kontrata
Me Qera