Banesë me qira në Ulpianë te ish Hotel Baci

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID55809
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet70 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira në lagjen Ulpiane te ish Hotel Baci,banesa eshte ne katin e 5-te (pa lift) e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 edhe ne viber

e-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
253091
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152107
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155910
Kontrata
Me Qera