Banesë me qira në Ulpianë tek Restaurant Symphonia

€ 260
Në Ofertë / Zbritje
ID52454
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet50 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira në Ulpianë tek restaurant Symphonia,te C7 Hyrja 1 (posedon nxemje qendrore nga termokosi)  me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhinë e veçantë,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 Viber

e-mail: alfred@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152209
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
74
ID
150377
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
142502