Banesë me QIRA per Zyre në Pejton, afer shkolles fillore Faik Konica.

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID88095
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira per Zyre në Pejton, afer shkolles fillore Faik Konica është ne katin e 4-të, pa lift  shume e pershtatshme per zyre, Banesa ështe shumë e përshtatshme per çdo veprimtari biznesi.

Ka kete renditje:
1 Dhome,
kuzhin,
Banjo,
Teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619-666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
182428
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 92,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
83
ID
166815
Kontrata
Shitje