Banesë me qira për Zyre në Qender te Prishtines, rr”Luan Haradinaj” perball 92.

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID55381
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira për Zyre në Qender te Prishtines, rr”Luan Haradinaj” perball 92, hyrja e 1-r, ne katin e 2-t dhe ka 65m2. Eshte komplet e renovuar dhe ka nxemje qendrore te qytetit.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 370
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
139810
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Shitje