Banesë me qira për Zyre në Ulpianë te Tregu i Gjelbert

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID54006
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet110 m2
Dhoma Ditje4
Banjo2

Përshkrimi

Banesë me qira në Ulpianë te Tregu i Gjelbert afer Postes Madhe,banesa eshte ne katin e parë e pershtatshme per zyre,ordinanc,call center si dhe shume veprimtari te tjera.Posedon ngrohje qendrore nga termokosi  dhe ka kete renditje:

– 4 Hapesira pune,
– Kuzhine,
– Koridor,
– Banjo,
– Wc dhe
– 3 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666 + edhe ne viber

e-mail: besim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
171940
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161915
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173440
Kontrata
Me Qera