Banesë me Qira për Zyre te 4 Llullat

€ 270
Në Ofertë / Zbritje
ID38458
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me Qira te 4 Llullat mbi Ëmbeltoren Bosfor, perball Xhamisë, banesa lëshohet për zyre  .
Banesa gjendet ne katin e -5- pare,pa lift lift.
Banesa ka kete renditje:
Salloni dhe Kuzhina
3 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon.Banesa lëshohet bashk me inventar !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:  045 505 723

049 622 300 edhe ne viber

e-mail: access-ks@hotmail.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
139306
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 48,800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
138437
Kontrata
Shitje
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156890
Kontrata
Me Qera