Banesë me qira përballe Komunes se Vjeter

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID59369
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira perballe komunes se vjeter ne katin e 6-te(me lift) e mobiluar ne teresi me kushte te mire banimi dhe ka kete rendijte:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Tersa,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
152399
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161292
Kontrata
Me Qera