Banesë me QIRA te 4 Llullat, afer parkingut te madh

Price
€ 400
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Me Qira
Location
4 Llullat
Material
Bllok

Leshohet Banesa me QIRA te 4 Llullat, afer parkingut te madh. Banesa është me siperfaqe prej 110m2 gjysem e mobiluar, me kushte shume të mira banimi, banes eshte ne katin e 3-te.
Ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhin,
-3 dhoma gjumi,
-banjo,
-teras,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 619-666 + Viber

Similar properties

TOP
€ 810
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
75
ID
190429
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92.91
ID
290866
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *