Lëshohet me QIRA Banesa tek 4 Llullat afer Xhamisë

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID79035
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa tek 4 Llullat afer Xhamisë,e cila është e pa mobiluar,ne një siperfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim  prej 75m² si dhe është ne katin e 1-rë me lift funksional.

Ka këtë renditje:

-Dhomë ditë me kuzhinë,

-2 Dhoma gjumi,

-2 Terasa ,

-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-300 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
46
ID
168895
Kontrata
Shitje
TOP
€ 30,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
177778
Kontrata
Me Qera