Banesë me QIRA te 4 Llullat mbi embeltoren Boston

€ 330
Në Ofertë / Zbritje
ID79410
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme105 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA te 4 Llullat mbi embeltoren Boston,e cila është e pamobiluar vetem me kuzhin,e pershtatshëm per familje po munde te shfrytezohet edhe per zyre.

Banesa ka kete renditje:

-dhome dite,

-kuzhin,

-3 dhoma gjumi,

-2 terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176179
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 420
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera