Banesë me QIRA te 4 Llullat te Xhamia

€ 290
Në Ofertë / Zbritje
ID87870
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme70 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Banesa me QIRA te 4 Llullat në Rr.Bajram Kelmendi.Banesa është me siperfaqe prej 70m2 e mobiluar në tersi me kushte shume të mira banimi.
Ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhin,
-2 dhoma gjumi,
-banjo,
-shpajz,
-teras,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622-300 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160301
Kontrata
Shitje
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
179768
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
187678
Kontrata
Shitje