BANESË 1+1 me QIRA tek 4 Llullat

€ 250
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje:
Banjo:
Garazhda:
Id: 96191

Banesa   gjendët në Rr.” Vasil Andoni dhe Zeki Shulemaja”. Ka sipërfaqe prej 75m² dhe është në katin e 5 -të(me lift).

Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi, posedon kushte të mira banimi si dhe ka rënditje të përshtatshme.

Ka këtë rënditje :

  • Salloni;
  • Kuzhina;
  • Dhoma e gjumit;
  • Terasa;
  • Shpajz;
  • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: +383 49 622 882 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
185195
Kontrata
Shitje
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
196933
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *