Banesë me Qira te Gjambazet mbrapa Raiffeisen Bank

€ 220
Në Ofertë / Zbritje
ID58616
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira te Gjambazet mbrapa Raiffeisen Bank e renovuar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
158181
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159548
Kontrata
Me Qera