Banesë me qira te Mati 1 mbrapa banesav te Standartit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID88034
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira te Mati 1 mbrapa Royall Mall ne katin e 2-te,banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100
ID
285804
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
71
ID
183063
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
187689
Kontrata
Me Qera