Banesë me qira te Nenkalimi perballe Santes

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID63196
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me qira te Nenkalimi perballe Santes ne katin e 1-re, e pershtatshme per zyre, ordinanc, etj banesa eshte e renovuar ne teresi me kushte te mira banimi ka ngrohej qendrore(termokos) dhe ka kete renditje”

 

 • 2 hapsira pune,
 • Kuzhina ndaraz,
 • Banjo,
 • Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
240904
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 32,500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
ID
169705
Kontrata
Shitje
TOP
€ 41,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
71.05
ID
173344
Kontrata
Me Qera