Banesë me QIRA të Parki Qytetit te Restaurant “Mia”

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID73404
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme66 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA të Parki Qytetit te Restaurant “Mia” është ne katin e 1-re,e mobiluar në tersi më kushtë shumë te mira banimi,me një siperfaqë prej 66m2 e cila është mjaft e pershtatshmë per banim.Banesa ketë renditje:

-Dhome dite me kuzhin,

-Dhome gjumi,

-banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622-300  + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje