Banesë me Qira te Parku i Qytetit afer Life Fitnesit

€ 250
Në Ofertë / Zbritje
ID53598
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira te Parku i Qytetit afer Life Fitnesit ne kati 5-te me lift banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete rendije:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
045/ 622 262
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
ID
259526
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
160042
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
148450
Kontrata
Me Qera