Banese me qira te Parku I Qytetit

Në Ofertë / Zbritje
ID63075
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme91 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira e cila gjindet te Parku i qytetit te busti “Isa Kastrati”, banesa eshte ne katin e 4 (ska lift) eshte 91m² e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 

 • Sallon
 • Kuzhine
 • 2Dhoma te gjumit
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa eshte ne dispozicion vetem per familiar!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

✆ +383 49 622 300
✉ info@access-ks.com
Për me shumë oferta: 🌐 www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91
ID
268156
Kontrata
Shitje
TOP
€ 68,400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
82
ID
167590
Kontrata
Shitje
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
85
ID
170952
Kontrata
Me Qera