Banesë me Qira te Qafa

€ 500
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 128 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 99538
Detajet:
Banesë me Qira te Qafa në Rr.Qajupi më saksisht afër komunes së vjetër. Banesa ka sip.128m2 në katin e 7-të dhe ka ashnesor funksional. Banesa është komplet e mobiluar.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë
– 3 Dhomë gjumi
– 2 Banjo
– Ballkon
Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 619 666
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
190370
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
1102447
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *