Banesë me QIRA të Qafa, afer komunës së vjetër,

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID86708
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me QIRA të Qafa, afer komunës së vjetër,pranë ProCredit Bank, banesa eshte e mobiluar në tersi me kushte shumë te mira banimi.Banesa është ne katin e 4-të,si dhe ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-3 dhoma gjumi,

-banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622-300+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
174094
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
186316
Kontrata
Shitje
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera