Banese me qira te Qafa afer market “Beka”

€ 380
Në Ofertë / Zbritje
ID67114
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira e cila gjindet ne qender ne lagjen Qafa afer market “Beka” ne katin e 3 me 85m2, banesa momentalisht eshte e pamobiluar andaj edhe mund te shfrytzohet Edhe per veprimtari afariste. Banesa eshte ndertim i ri die ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • 2 dhoma te gjumi
 • Banjo
 • Tualet
 • Ballko 

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.comFacebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173440
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
160
ID
231879
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
153327
Kontrata
Shitje