Banesë me Qira te Qafa mbrapa qebatores “Gjakova”

€ 350
Në Ofertë / Zbritje
ID88014
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesë me Qira te Qafa mbrapa qebatores “Gjakova” ne katin e 6-te me lift funksional, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

Dhoma e dites me kuzhin,
3 dhoma gjumi,
Banjo,
Teras,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/622-300 Viber

Për të iparë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – ZyrapërShërbimeJuridikedhePatundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
162923
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
187932
Kontrata
Me Qera