Banesë me Qira te Qafa te market “Beka”

€ 230
Në Ofertë / Zbritje
ID55995
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesë me Qira te Qafa te market “Beka” ne katin e 3-te, banesa eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Teraa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
148104
Kontrata
Shitje
TOP
€ 44,700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93.67
ID
255252
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
8
Madhësia m2
500
ID
429697
Kontrata
Me Qera