Banese me qira te Qafa tek kompleksi “Millenium”

€ 400
Në Ofertë / Zbritje
ID47538
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Ofrohet banesa 85 m² me qera tek kompleksi “Millenium”, Prishtinë – Tek Qafa , Kompleksi banesorë me 2 hyrje ofron gjithcka që duhet për një jetë afatgjate, pozicionim shumë të mirë, komoditet të lartë dhe lidhje shumë të mirë me qytetin.Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, 2 (dy) hyrje me nga 2 (dy) lifta.Banesa eshte ne katin e 4 e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • 2 (dy) dhoma gjumi,
 • Banjo & WC,
 • 2 (dy) korridor,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147956
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156250
Kontrata
Me Qera